Titles you rated

Extraordinary YouRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0

Family by ChoiceRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 5.0