Series
Ratings
124
You and Everything ElseRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
Family by ChoiceRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
JeongnyeonRated ★ 4.5
Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5