Series
Ratings
88
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0

Dragon Ball ZRated ★ 5.0

Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0