Series
Ratings
216
Lie to MeRated ★ 2.0
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
High Potential Season 2Rated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
MarcellaRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
DororoRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5