Series
Ratings
41
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 4.5
Haken no HinkakuRated ★ 3.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0