Series
Ratings
40
Couple or TroubleRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 5.0
Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 0.5
SpartacusRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0