Series
Ratings
35
Miss KoreaRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 5.0

Birth of a BeautyRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0