Movies
Ratings
322

ParasiteRated ★ 5.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0

Moonlit WinterRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5

The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 5.0

Love ForecastRated ★ 2.5

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.5

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5