Series
Ratings
667
Kujo no TaizaiRated ★ 2.5
Me and TheeRated ★ 4.0
Heated RivalryRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Decagon House MurdersRated ★ 3.5- Uchi no Bengoshi wa Mata Shitemo Te ga KakaruRated ★ 2.0

Kamiki Ryunosuke's Filming BreakRated ★ 3.0
9-1-1: Lone StarRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
A Day-off of Kasumi ArimuraRated ★ 3.5
A Day-off of Ryoma TakeuchiRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Jiken wa, Sono Mawari de Okite iruRated ★ 3.0
Socho Shihatsu no SappukeiRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
LudwigRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0