Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5

Rules of DatingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5

My Scary GirlRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 5.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5

Memoir of a MurdererRated ★ 3.0

The ServantRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5