Movies
Ratings
58
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0

The Front LineRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5

DerangedRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0

Man on the EdgeRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0

The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5

A Violent ProsecutorRated ★ 4.5

InsaneRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0