Titles you rated


King and the ClownRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5

SilencedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5

The Berlin FileRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0

PunchRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0

The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5

Public EnemyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5