Series
Ratings
244
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5

Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5

Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 3.5
원피스 27기Rated ★ 2.0

Love GenerationRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
1122 Ii FufuRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
Story of Kunning PalaceRated ★ 3.5
Till The End of The MoonRated ★ 3.0
원피스 26기Rated ★ 2.0
원피스 25기Rated ★ 3.5
원피스 24기Rated ★ 3.5
원피스 23기Rated ★ 3.5
원피스 22기Rated ★ 3.5
One Piece Episode of East Blue: Luffy and His Four Crewmates' Great AdventureRated ★ 3.5