Series
Ratings
69
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
Eyes of DawnRated ★ 4.0

Mr. TrotRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
The Knee-Drop GuruRated ★ 2.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 2.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 3.5

One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Reckless ChallengeRated ★ 4.0
I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5