Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 2.0

Another Public EnemyRated ★ 2.0

Take OffRated ★ 1.5
UlyssesRated ★ 2.0

Ode to My FatherRated ★ 4.0

Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
Black DogRated ★ 1.5
River of No ReturnRated ★ 2.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
SpyRated ★ 1.5
SocialphobiaRated ★ 2.0

The Face ReaderRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5

Scandal MakersRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 2.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.5

Miss GrannyRated ★ 5.0