Series
Ratings
141
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5

Skip and LoaferRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5