Titles you rated

SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
In Time With YouRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 1.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0