Movies
Ratings
1029
The PostmanRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0

NightcrawlerRated ★ 3.5
Any Day NowRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5

Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0