Series
Ratings
206
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Behind Every StarRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5