Movies
Ratings
2135
HumintRated ★ 2.5
The AngelRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
The SingersRated ★ 2.0
14 Peaks: Nothing Is ImpossibleRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0

The GrandmasterRated ★ 3.0

Concrete MarketRated ★ 2.0

The President's Last BangRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 1.5
The Skin I Live InRated ★ 2.5
Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
The RIPRated ★ 2.5
The NetRated ★ 2.0

100 MetersRated ★ 3.0

Your LetterRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5