Movies
Ratings
215
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0

Baby DriverRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The PostmanRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0