Movies
Ratings
69
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0

Be with YouRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5

Will You Be ThereRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5

The HolidayRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5

Intimate StrangersRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0