Series
Ratings
108
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black SummerRated ★ 3.0
Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 5.0
Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0