Series
Ratings
392
Phantom LawyerRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
The BeautyRated ★ 3.5
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
Bloody FlowerRated ★ 1.5
Pro BonoRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5

Tougen AnkiRated ★ 3.0
Spring FeverRated ★ 3.5
Terror ManRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 5.0
CasheroRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 2.5