Movies
Ratings
659
AngeliqueRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5

Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5