Movies
Ratings
588
Get OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0