Movies
Ratings
43

Public EnemyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5

SwiriRated ★ 4.5

Castaway on the MoonRated ★ 4.5

SilmidoRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5

The Berlin FileRated ★ 2.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5

Scandal MakersRated ★ 3.5

Art of FightingRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0

ArahanRated ★ 1.0