Movies
Ratings
514
CocoRated ★ 3.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 2.5
American AssassinRated ★ 1.5
SullyRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.0
Neko Atsume HouseRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0

The MercilessRated ★ 4.0

Fabricated CityRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5