Titles you rated

The Wandering MoonRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0

ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5

Don't Buy the SellerRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 5.0

DreamRated ★ 3.0

ReboundRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5

MinariRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.0

Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0

IRated ★ 4.0