Movies
Ratings
177
SawRated ★ 4.0

Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0