Movies
Ratings
20
School of RockRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0

Miss GrannyRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0