Series
Ratings
66
The Night ShiftRated ★ 4.5
Idol RoomRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0

Men on a MissionRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0

Crime SceneRated ★ 4.5

Crime Scene 3Rated ★ 4.5

Crime SceneRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0