Titles you rated
WeaponsRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5
Wolf CreekRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0

SleepRated ★ 2.0

Late Night With the DevilRated ★ 1.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5

Nobody KnowsRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.5

Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0