Movies
Ratings
1110
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Beautiful BoyRated ★ 3.0

BrokerRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0

Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Journey's EndRated ★ 3.0

The LoverRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 3.5