Movies
Ratings
46
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0

A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 4.5

I Saw the DevilRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0

Cold EyesRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0

Secret ReunionRated ★ 4.0