Movies
Ratings
2928
Crime 101Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Lost BusRated ★ 4.5
The GorgeRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 3.0
SaltburnRated ★ 4.5
HavocRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0

The Accidental DetectiveRated ★ 3.5

Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5

Painted FireRated ★ 3.5
The DoubleRated ★ 3.5

The TreacherousRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0