Movies
Ratings
724
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HumintRated ★ 2.5

No Other ChoiceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5

Murder ReportRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.0
Girl in the PictureRated ★ 4.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5