Movies
Ratings
54

A Taxi DriverRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0

FamilyhoodRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5

Thread of LiesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0

Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0

HelplessRated ★ 2.5

Phantom DetectiveRated ★ 3.5
ThorRated ★ 5.0

Man on the EdgeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0

QuickRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0