Titles you rated

Deepwater HorizonRated ★ 3.5
The Enclosed ValleyRated ★ 3.5
Breath DeathRated ★ 2.0
What, Who, HowRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 2.0

The MediumRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0

MotherRated ★ 5.0

SinkholeRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Black CreekRated ★ 1.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 2.0

A Hard DayRated ★ 2.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0