Movies
Ratings
701
The Great FloodRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5

Triangle of SadnessRated ★ 4.0

Troll FactoryRated ★ 3.0

Art of FightingRated ★ 3.5

Citizen of a KindRated ★ 2.5

Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.5

Someone You LovedRated ★ 3.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 2.5

My Scary GirlRated ★ 3.0

Blood and TiesRated ★ 3.0

Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0

The First Slam DunkRated ★ 3.0