Movies
Ratings
15
HerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 2.5

A Violent ProsecutorRated ★ 2.5

VeteranRated ★ 3.0

The Face ReaderRated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0