Series
Ratings
20
Killing EveRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
퍼펙트 글로우Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Last FrontierRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The UndoingRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 1.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Trump: An American DreamRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 2.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0