Movies
Ratings
1203
ThrashRated ★ 2.0
HumintRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5

Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
BrickRated ★ 2.5

Inside meRated ★ 2.5
Omniscient ReaderRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
CompanionRated ★ 4.5
The 8th NightRated ★ 2.5
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.0