Series
Ratings
332

18 AgainRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 3.0

The Princess WeiyoungRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Eternal LoveRated ★ 4.5

A Love So BeautifulRated ★ 4.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5