Series
Ratings
86
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0

Crime Scene 3Rated ★ 5.0

Crime SceneRated ★ 5.0

Crime SceneRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
JirisanRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0