Movies
Ratings
32
CrankRated ★ 5.0

HellboyRated ★ 3.5

VenomRated ★ 5.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.0

ChefRated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate IIRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate IRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 5.0

Dachimawa LeeRated ★ 5.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Guns AkimboRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0

Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
MidwayRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0

ExitRated ★ 3.0
The NetRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0