Series
Ratings
220
SuccessionRated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
Fallout Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0
Invincible Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0