Movies
Ratings
769
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
劇場版 OFFICIAL HIGE DANDISM LIVE at STADIUM 2025Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5

Radio StarRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 0.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.0
HoppersRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
HumintRated ★ 2.0
EternityRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 5.0
SiratRated ★ 4.0