Series
Ratings
16
Designated Survivor season 2Rated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0

Three KingdomsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
감사법인Rated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 5.0