Movies
Ratings
801
American PsychoRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5

How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5

The Berlin FileRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0

6/45Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.5